“Paret e vjedhura” me mbi 10 milion shikime

“Paret e vjedhura” me mbi 10 milion shikime

Kënga “Pare Pare” e rep-këngëtarit Capital T ka arritur të klikohet mbi 10 milion herë që nga data e lansimit.

Edhe pse është publikuar para dy muajve, kënga “Pare pare “ ka pasur klikueshmëri marramendëse dhe komente të shumta pozitive duke u shndërruar në hit.

Për këtë sukses ka treguar vet Capital T përmes një foto të postuar në rrjetin social Instagram.

Megjithatë kënga “Pare Pare” është kritikuar se është vjedhur nga Blasé ft. Future & Rae Sremmurd, e cila po ashtu edhe titulli i kësaj kënge ka të bëjë me para “Ty Dolla $ign “. /insajderi