Paris Hilton nxit thashetheme me postin e fundit kriptik

Paris Hilton nxit thashetheme me postin e fundit kriptik

Paris Hilton dërgoi fansat në një konspiracion pasi ajo postoi një foto në mediat sociale ku ajo shihej me partnerin bukurosh të saj Carter Reum.

Trashëgimtarja 39-vjeçare ndezi thashethemet e fejesës nga fansat e saj ndërsa ajo foli për gjetjen e personit të duhur për të në postimin e saj në Instagram.

Deklarata e saj e fundit romantike erdhi menjëherë pasi bomba bjonde pranoi se ajo mund të ketë “gjetur dashurinë” pas romancës së saj me të dashurin e saj sipërmarrës.

Fotoja në fjalë paraqet Parisin duke parë me dashuri bukuroshin e saj ndërsa qëndronte përpara një imazhi rozë të kështjellës Disney.

“Dhe ata jetuan të lumtur deri në fund të ditëve,” shkroi Paris në shënimin krahas postimit.

Disa nga fansat e saj shpejt dolën në përfundimin se ajo mund të ketë dërguar marrëdhënien e saj në nivelin e ardhshëm, dhe nxituan për të uruar yllin./Insajderi.com

Burimi: Mirror