Pas 24 vjetësh martesë, bashkëshortja kërkon divorcin nga Dr. Dre

Pas 24 vjetësh martesë, bashkëshortja kërkon divorcin nga Dr. Dre

Pas dy dekadash e gjysmë, martesës së Dr. Dre me Nicole Young po i vjen fundi me divorc.

Siç u raportua për herë të parë nga TMZ dhe konfirmuar nga People, Nicole Young paraqiti dokumentet për divorc të hënën në Gjykatën e Lartë të Los Angeles County nga Dr. Dre, emri skenik i Andre Romelle Young, pas 24 martese, njofton Insajderi.

Look Out 'Empire' Fans, 50 Cent Inks Two-Year Production Deal With ...

Çifti u martuan në maj të vitit 1996 dhe kanë dy fëmijë, djalin Truice, 23 vjeçar dhe vajzën Truly, 19 vjeçare./Insajderi.com