Pas debatit për Sandesaran, Agnesa shfaqet në një hotel luksoz

Pas debatit për Sandesaran, Agnesa shfaqet në një hotel luksoz

Kjo javë shpalosi edhe një lidhje të ish Miss Kosova 2003, Agnesa Vuthaj që ishte me një biznesmen nga india

Derisa tërë java ishte e mbushur me debate të ndryshme për punën e re të Agnesa Vuthaj me një biznesmen nga India.

U tha se bukuroshja kosovare kishte filluar një lidhje me një biznesmen 57 vjeçar me emrin Nitin Sandesara, por bukuroshja me disa postime në rrjetet sociale reagoi duke thënë se asgjë nuk kishte të vërtetë në këtë lajm.

Përpos që e pranoi se punon për Sandesarën, Agnesa tha edhe se po lobon për njohjen e Kosovës nga Nigeria, vend në të cilin ka disa biznese Sandesara.

Por, Agnesa shpejt i ka harruar të gjitha këto shkrime dhe këtë vikend është parë duke bërë qejf në Francë.

Bukuroshja kosovare është parë në një hotel luksoz të qytetit bregdetar të Francës, Kanë.

Agnesa buzëqesh në këtë foto e si duket ajo i ka harruar të gjitha ato që janë shkruar në media për të gjatë kësaj jave.