Pas divorcit, Adele duket se ka një të dashur të ri

Pas divorcit, Adele duket se ka një të dashur të ri

Adele i dha fund marrëdhënies me ish-bashkëshortin Simon Konecki pas 5 vitesh lidhje dhe 3 vitesh martesë.

Këngëtarja dhe reperi amerikan Skepta (që përflitet të jetë i dashuri i këngëtares), flirtuan paska në rrjete sociale së fundmi, njofton Insajderi.

Këngëtarja “Rolling in the Deep” hyi në Instagram për të postuar disa pamje nga performanca e saj Glastonbury në vitin 2016, Skepta la një koment intrigues, që lë të kuptohej se dyshja kanë një komunikim shumë të afërt me njëri tjetrin.

View this post on Instagram

5 ciders in 👌🏻

A post shared by Adele (@adele) on

“Më në fund kam password-in tënd të Instagram-it!” – shkruan ai, koment që i shtyu ndjekësit të besojnë se fotoja është shkrepur nga vetë ai. Edhe pse kjo nuk konfirmon plotësisht lidhjen e re të këngëtares, kjo e fundit iu përgjigj komentit me disa emoji dhe një zemër.Pra, reperi është i dashuri i ri i Adele?

As Skepta dhe as Adele nuk e kanë pranuar ose konfirmuar publikisht një romancë të mundshme mes të dyve, por Skepta pranoi më parë se të dy kanë një shoqëri të ngushtë për vite.

Burimi: Harper’s Bazaar