fbpx

Pas divorcit Johnny Depp po përballet me një vështirësi tjetër

Pas divorcit Johnny Depp po përballet me një vështirësi tjetër

Ylli i Hollivudit aktori Johnny Depp, që nga ndarja me aktoren Amber Hard, po vazhdon të ketë momente mjaft të vështira në jetën e tij.

Ndarja nga aktorja vitin e kaluar, ishte një divorc mjaft i vështirë i cili ka pasuar me dhimbje të mëdha dashurie, por edhe në përditshmërinë e aktorit në lidhje me skenën e filmit.

Sipas CNN Turk, “Global Road Entertainment” vendosi të tërheqë filmin biografik “City of Lies” me Johnny Depp nga shfaqja e cila pritej të bëhej më 7 shtator në kinema në Shtetet e Bashkuara.

Arsyeja për vendimin e tërheqjes nga shfaqja, është se Johnny Depp po lufton me një punonjës mjaft të vendosur dhe emri i tij është i përfshirë në dhunë.