Pas fotove në shtrat, publikohet video me skena intime e këngëtarit shqiptar me modelen

Pas fotove në shtrat, publikohet video me skena intime e këngëtarit shqiptar me modelen

Pak ditë më parë Alban Ramosaj mori vëmendjen e të gjithëve me dy foto të postuara në Instagram ku shfaqej në shtrat me modelen Niki Delijorgji me të cilën prej kohësh
është përfolur për një lidhje. Fotot ishin realizuar gjatë xhirimeve të një videoklipi.

Niki ka debutuar në muzikë me këngën “Unity”, këngë që vjen në bashkëpunim me Albanin. Në video e këngës çiftin shfaqen në skena intime duke e treguar publikisht dashurinë e tyre.

Përpos këtyre, videoklipi është i veçantë edhe nga ana vizuale.

Në fund Albani dhe Niki shfaqen në shtrat teksa vështrojnë planetin tokë dhe Niki i thotë Albanit: “Shiko çfarë po ndodh në Tokë. Njerëzit po jetojnë të ndarë. Le të shkojmë në një
mision për të ndihmuar në evoluimin e ndërgjegjësimit. Le të mishërohemi dhe të kthehemi tek dashuria pa kushte”.