Pas kësaj fotoje fansat janë më të bindur se kurrë që Loredana është shtatzënë

Pas kësaj fotoje fansat janë më të bindur se kurrë që Loredana është shtatzënë

Ka më pak se një javë, që në rrjete sociale po qarkullon një imazh i kapur në një video ku shfaqet Loredana, e cila nxiti spekulimet se reperja është shtatzënë për herë të dytë, njofton Insajderi.

Më poshtë është imazhi i parë që ka bërë xhiron e rrjetit, me shumë fansa që besojnë se ajo po pret edhe një fëmijë.

Por së fundmi, një tjetër fotografi bindi edhe më tepër fansat rreth spekulimeve për një shtatzëni të mundshme.

Reperja pozon e veshur me tuta blu dhe një pallto e ngjyrës së njëjtë, dhe abdomeni i saj duket më i rrumbullakosur.

Ndonëse reperja asnjëherë nuk ka reaguar në lidhje me thashethemet që po qarkullojnë lart e poshtë, ishte Mozzik i cili tha diçka në lidhje me situatën.

Në një lajm të publikuar në Facebook me titullin “Loredana shtatzënë për herë të dytë?”, ai ka komentuar nga llogaria e tij.

“Gjinekologa t’fort jeni, respekt”, komentoi ai duke shtuar edhe një emoji duke buzëqeshur. /Insajderi.com