Pas lindjes iu sulën me komente negative, Patrisi shahet me komentuesin në profil të Tunës

Pas lindjes iu sulën me komente negative, Patrisi shahet me komentuesin në profil të Tunës

Këngëtarja Altuna Sejdiu, është bërë nënë për herë të dytë duke sjell në jetë një djal me emrin Zen, njofton Insajderi.

Vetëm disa orë pas publikimit të fotove të Tunës me djalin në rrjetin social Instagram, poshtë fotos kishte komente negative, ndaj të cilave ka reaguar Patris Berisha, ish-bashkëshorti i këngëtares.

Berisha nuk i ka pritur aspak mirë këto komente, ku njërit prej tyre i është përgjigjur duke e sharë rëndë.

 

Ndërsa, dyshja, Tuna dhe Patrisi, janë ndarë prej disa muajsh, dhe për shtatzëninë nuk dihej me qenë se e kanë bajtur të fshehur.

Ata së bashku kanë edhe një djalë të quajtur Tian. /Insajderi.com