Pas lindjes së djalit, këngëtarja nisë punën për të humbur 22 kilogramë

Pas lindjes së djalit, këngëtarja nisë punën për të humbur 22 kilogramë

Ciara është u ka zbuluar fansave të saj planin e fitnesit pas lindjes, duke zbuluar se shpreson të humbasë 22 kilogramë, pasi lindi fëmijën e saj të tretë, djalin Win Harrison, muajin e kaluar, njofton Insajderi.

Në një foto që ajo publikoi në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja shkruan se ‘do të punojë shumë fort’ për të humbur kilogramët e tepërt.

Por ajo ka një dilemë – nuk e di sa do të mund t’ia dalë t’i kushtojë vetes shumë kohë, dhënë faktin se ajo tashmë është nënë e 3 fëmijëve.

Ciara dhe burri Russell Wilson mirëpritën Win-in, në 23 korrik. Çifti janë gjithashtu prindër të vajzës Sienna Princess, 3 vjeçare dhe djalit të Ciara, Future Zahir, 6 vjeçar. /Insajderi.com

Burimi: People