Pas lirimit nga burgu Stresi takohet me reperin kosovar

Pas lirimit nga burgu Stresi takohet me reperin kosovar

Stresi ka ndarë një fotografi bashkë me reperin nga Gjilani.

Reperi nga Shqipëria që javë më parë u lirua nga burgu në llogarinë e tij në Instagram ka postuar një fotografi ku shihet bashkë me Feron dhe Lim Hotin të dashurin e Baby G.

Ky imazh ka nxitur menjëherë publikun duke aluduar në atë se treshja janë bërë bashkë për të folur rreth një bashkëpunimi mes tyre.

Se a është ky vetëm një takim miqësor apo po diskutohet për një projekt së shpejti do e kuptojmë.