Pas ndarjes, Jennifer Lopez po gjen ngushëllim tek një ish-partner i saj

Pas ndarjes, Jennifer Lopez po gjen ngushëllim tek një ish-partner i saj

Pas ndarjes nga i fejuari Alex Rodriguez dhe axhendës së ngjeshur me xhirimet për filmin e ri në Republikën Dominikane, Lopez ka pasur një përbërës të fshehtë që e ka bërë të mundur të qëndrojë e qetë ndërsa gjithashtu sigurohet që fëmijët e saj të jenë në gjendje të përpunojnë në mënyrë të shëndetshme ndarjen e saj nga Rodriguez dhe vajzat e tij Natasha dhe Ella.

Sipas një raporti të ri, ish-burri dhe babai i binjakëve Max dhe Emme Marc Anthony i cili ka qenë burimi më i madh i mbështetjes së Lopez ndërsa e kalon këtë ndarje.

Një burim thotë për revistë “People” se Lopez ka dy burime kryesore të rehatisë ndërsa përpunon trazimet e saj personale: fëmijët e saj dhe Anthony, transmeton Insajderi.

“Jennifer është më mirë … Fëmijët e kanë vizituar dhe ata e bëjnë atë më të lumtur”, pohon burimi. “Jennifer dhe Marc Anthony kanë një marrëdhënie të shkëlqyeshme. Ndihma e tij ndërsa asaj i është dashur të punojë jashtë vendit ka qenë shumë ngushëlluese për Jennifer”.

Lopez u martua me Anthony në vitin 2004 dhe u ndanë në 2011-tën. Lopez mori kujdestarinë kryesore të fëmijëve të tyre ndërsa Anthony u martua me modelen Shannon De Lima. /Insajderi.com