Pas ndarjes nga i fejuari, aktorja po pret fëmijën e parë me të dashurin e saj

Pas ndarjes nga i fejuari, aktorja po pret fëmijën e parë me të dashurin e saj

Bëhet fjalë për mbesën e aktores së famshme Julia Roberts.

Julia Roberts is Too Scared to Watch Niece Emma Roberts in ...

Emma Roberts po nis një kapitull të ri, atë të mëmësisë, siç kishte zbuluar ekskluzivisht Us Weekly, transmeton Insajderi.

Emma Roberts and Garrett Hedlund do bëhen prindër për herë të parë. Së pari herë ata u panë bashkë në mars të vitit të kaluar, teksa ecnin në Los Angelos duke mbajtur duart. Dyshja kishin qenë miq, mirëpo raporti i tyre kishte ndryshuar.

Emma Roberts and Garrett Hedlund Reportedly Expecting First Baby

Ky lajm erdhi menjëherë pasi u konfirmua lajmi se Emma ishte ndarë me të fejuarin e saj, aktorin Evan Peters.

Sipas të gjitha raporteve, të fejuarit i dhanë fund fejesës në mars dhe se e gjitha ishte një ndarje e qetë dhe pa probleme. /Insajderi.com

Emma Roberts and Evan Peters Split After 7 Years Together | PEOPLE.com