Pas nënës, Morena bën tatuazh dashurinë e jetës

Pas nënës, Morena bën tatuazh dashurinë e jetës

Morena Taraku njihet si njëra ndër personazhet më të përfolura në mediat rozë, kjo për shkak të fotove provokuese që poston në rrjetet sociale dhe për shkak të linjave të saj.

Por së fundmi Morena është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të një tatuazhi që ka bërë në dorën e saj.

Ka qenë vetë ajo që e ka treguar tatuazhin që ka bërë, duke e postuar në “Snapchat’’.

Ajo ka bërë tatuazh portretin dedikuar babit të saj.

“Dashuria e jetës time, babai”, ka shkruar Morena në mbishkrimin e fotografisë.

Ndryshe, Morena njihet si adhuruese e tatuazheve gjë që e dëshmon duke bërë tatuazh imazhe të ndryshme, por që për të kanë rëndësi të veçantë.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kush është 20 vjeçari nga Podujeva që duket si i moshuar

Kush është 20 vjeçari nga Podujeva që vishet e jeton si i moshuar Pse zgjodhi të duket kështu ?Çfarë i thanë profesorët në shkollë?Sa çifte i msitnoi ai ?Në sa gjaqe mori pjesë ?Për këto dhe më shumë detaje, ndiqeni intervistën e plotë.

Gepostet von Insajderi am Donnerstag, 2. Januar 2020