Pas nëntë vjetësh fejesë, çifti i famshëm i japin fund

Pas nëntë vjetësh fejesë, çifti i famshëm i japin fund

Ndarja e aktorëve të njohur, Olivia Wilde dhe Jason Sudeikis tronditi fansat e dyshes. Burime për “Entertainment Tonight”, shpjeguan pak e shumë edhe arsyen pse çifti vendosën të ndaheshin pas kaq shumë vjetëve.

“Nuk kishte absolutisht asnjë skandal apo dramë, po ata dy thjesht nuk po funksiononin më si çift”, tha burimi.

“Sigurisht që fëmijët e tyre janë prioriteti numë një para çdo vendimi që ata marrin”, thotë më tej burimi, që shpjegon se të dy janë shumë të përfshirë në jetën fëmijëve të tyre.

Olivia Wilde Thanks Strangers for Helping After Son's Tantrum | Mom.com

“Ata e adhurojnë njëri tjetrin dhe kanë shumë respekt. Do të vazhdojnë të mbështesin njëri tjetrin sidomos kur vie puna tek fëmijët dhe karriera”, burimi shton më tej.

Aktorët janë prindër të dy fëmijëve. Kanë një djalë gjashtë vjeçar, Otis dhe vajzën Daisy, katër vjeçare. /Insajderi.com