Pas Rita Orës, Chris Brown bashkëpunon me reperin shqiptar, ja data e publikimit

Pas Rita Orës, Chris Brown bashkëpunon me reperin shqiptar, ja data e publikimit

Pak ditë më parë, Gashi zbuloi se 2020 kishte nisur mjaft mirë për të.

Ai tregoi se shumë shpejt do të sjellë një nga këngët e tij më të pëlqyera, ‘Safety’, remix në bashkëpunim me Chris Brown. Dhe duket se kënga ēshtë gati dhe do të publikohet më shpejt nga sa e kishit menduar.

SHIKO EDHE > Djali i vozit “Ferrari”, Dani thotë “Krejt e kanë”

Gashi ka bërë të ditur me anë të një postimi në ‘Instagram’ se data e publikimit do të jetë 24 janar.

“Safety 2020, 24 janar në bashkëpunim me Chris Brown, Afro B dhe Dj Snake”, ka shkruar ai në Instagram. Gashi po ecën mjaft mirë në rrugën e tij drejt suksesit, pasi ka bashkëpunuar edhe herë të tjera me personazhe të famshëm.

Detaje të reja për rastin e “tentim-dhunimit” të Butrint Imerit, flasin protagonistët dhe psikologu