Pas shtatë muajsh Mc Kresha dhe Lyrical Son publikojnë këngë të re

Pas shtatë muajsh Mc Kresha dhe Lyrical Son publikojnë këngë të re

Përgjatë gjithë vitit 2020, Mc Kresha dhe Lyrical Son nuk patën prurje të shpeshta muzikore.

E fundit këngë që ata lansuan është ajo e para shtatë muajve, “Ajo po don” që u publikua në muajin korrik të vitit 2020.

Por dyshja u rikthyen me një këngë të re që mban titullin “Criminal Immigrant” dhe është realizuar me një videoklip të animuar.

Prodhimi dhe teksti i këngës së re u krye nga Lyrical dhe Mc Kresha. Në videon e mëposhtme mund të ndiqni të plotë këngën e re. /Insajderi.com