Pas shumë kohësh, Eno Popi ndan foton më të ëmbël të vajzës dhe zbulon sa është rritur ajo

Pas shumë kohësh, Eno Popi ndan foton më të ëmbël të vajzës dhe zbulon sa është rritur ajo

Moderatori i njohur i ekranit të ‘Top Channel’, Eno Popi, u në baba për herë të parë në vitin 2018 me një vajzë, të cilën vendosi ta quajë Liv.

Ndonëse ai është treguar mjaft skeptik përsa i përket jetës private, në një intervistë ekskluzive për ‘RevistaWho.com’ një vit më parë, Eno rrëfeu se si kishte ndryshuar jeta e tij pas ardhjes në jetë të Liv.

Gjatë kësaj periudhe moderatori nuk ka publikuar asnjë moment me më të dashurat e tij, ndërsa së fundmi ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit një nga pamjet më të ëmbla.

Popi ka publikuar në ‘Instastory’ një foto ku shfaqet me të voglën e tij në krah duke e puthur tek koka.

Ajo çfarë bie në sy është se Liv është rritur tashmë e me siguri Eno duhet të jetë më i lumturi për të voglën e tij.

Related