Pas vdekjes së nënës, Melinda kthehet me dukje provokative

Pas vdekjes së nënës, Melinda kthehet me dukje provokative

Reperja, Melinda Ademi, për një kohë të shkurt sa u bë pjesë e industrisë së muzikës shqiptare, tani ajo është mjaftë e njohur dhe ndër më të pëlqyerat, njofton Insajderi.

Bukuroshja u kthye në rrjetet sociale e cila pas një kohe shumë të gjatë pauze, u rikthye më fortë se kurr, kështu ka treguar përmes disa fotove që ka hedhur në Instagram.

Ajo kishte të veshur një fustan të zi dhe kishte marrë poza mjaftë provokuese dhe mjaft tërheqëse, e cila ka shkruar ‘muzik në veshin tënd’.

Melinda nuk ka qenë aktive në kohët e fundit pasi i ndërroi jetë e ëma nga një sëmundje e rënd, më 6 mars 2021.

Bukuroshja vetë pati bërë zë se do të kthehet edhe më e fortë pas kësaj tragjedie familjare e që pritet në lansimin e disa projekte të reja. /Insajderi.com