Pas videos që bëri “nami”, në këtë gjendje ka përfunduar Arbenita

Pas videos që bëri “nami”, në këtë gjendje ka përfunduar Arbenita

Arbenita Ismajli, ditë më parë u përfol për një video që doli dhe u bë virale.

Modelja Arbenita Ismajli është rikthyer sërish në personazhet më të komentuara në media e publik.

Kjo për shkak se është publikuar një video e saj duke u puthur me një djali i cili ajo thotë se është ish i dashuri i saj.

Arbenita ka reaguar duke treguar se kjo video është realizuar para katër vitesh dhe se ajo e do Feron.

Më pas i ka bërë disa postime të tjera në Instagram ku ka treguar se si po e kalon vikendin.

Në to ajo duket se po e shijon mjaft mirë fundjavën.