Pasi Marina bëhet nënë, reagon Luana Vjollca

Pasi Marina bëhet nënë, reagon Luana Vjollca

Marina Vjollca dhe Getuar Selimi të mërkurën janë bërë prindër për herë të parë.

Dyshja kanë mirëpritur në jetë një vajzë, emri i të cilës thuhet se është Marget -kombinim në mes emrave të Marinës dhe Getit.

Në lidhje më këtë nuk ka ndonjë reagim zyrtarë, por që tashmë siç duket një gjë e tillë është konfirmuar nga motra e Marinës, moderatorja, Luana Vjollca.

“Ndjenja më e mirë në botë, ka shkruar Luana në mbishkrimin e fotografisë në Instagram.

Motrat ndërkaq vetëm pak ditë më parë realizuan një fotosesion bashkë, teksa në shkrim thuhej: “Tezja me mbesën”.

Ndryshe, Marina dhe Getoar Selimi kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë më 10 shtator të vitit 2017 në Durrës në një ceremoni me rreth 400 të ftuar, në mesin e të cilëve kishte edhe shumë fytyra publike.

Ceremonia ishte mbajtur nën udhëheqjen e kryetarit të Tiranës, Erion Veliaj. /Insajderi.com