Pasi u kapën “mat” në Dubai, Shqipja deklaron se kush është shoqëruesi i saj misterioz

Pasi u kapën “mat” në Dubai, Shqipja deklaron se kush është shoqëruesi i saj misterioz

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” Shqipe Hysenaj vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Së fundi, Shqipja është duke qëndruar në Dubai ku edhe është duke publikuar pamje nga atje.

Së fundi në mediat rozë ka qarkulluar disa fotografi ku Shqipja u kap “mat” me një djalosh misterioz.

Pas kësaj është aluduar së djali që e shoqëron është i dashuri i saj, por kjo doli që të mos jetë e vërtetë pasi që Shqipja e demantoi këtë lajm.

Ajo zbuloi  identitetin e djaloshit duke na bërë me dije se djali në foto quhet Ilir dhe është vëllai i saj.

Pas kësaj Shqipja ka thënë së asnjëherë nuk i ka gënjyer fansat e saj dhe nuk do ta bëjë asnjëhrë një gjë të tillë./Insajderi.com