Për cilin kanal po e lë KTV-në Labi ?

Për cilin kanal po e lë KTV-në Labi ?

Moderatori Labinot Gashi ka njoftuar se do të ndërrojë kanalin televiziv të prezentimit, shkruan Insajderi.

Pas një karriere të sukseshme në Radio Televizionin 21 dhe prej katër vitesh të fundit në KTV, tregoi se muaji maj do të jetë i fundit në këtë kanal.

Ai në një intervistë për “Prive”, zbuloi se do e shohim tanimë në TV Dukagjini.

Labi tha se nga 1 korriku do të rinisë diçka të re.

Përndryshe prezantuesi ka qenë shumë i sukseshëm me emisionin “Një Kafe Me Labin”. /Insajderi.com