Përflitet se Kim Kardashian ka nisur një lidhje të re romantike

Përflitet se Kim Kardashian ka nisur një lidhje të re romantike
Burimi i fotografisë: Angela Weiss / AFP via Getty Images

Në vorbullën e thashethemeve në qendër është Kim Kardashian, për të cilën thuhet se ka nisur një lidhje romantike me reporterin e CNN, Van Jones. Lajmi vjen dy muaj që kur divorci prej Kanye West u bë publik, njofton Insajderi.

Ndonëse dyshja kanë qenë miq të mirë për vite të tëra, fansat spekulojnë se shoqëria e tyre është bërë romantike, gjatë praktikes më organizatën e reporterit.

Sipas Daily Mail, burime të afërta me Kardashian, ka hedhur poshtë spekulimet për një romancë, duke thënë se ata të dy kanë një shoqëri me bazë punën dhe një interes të përbashkët për reformën e drejtësisë kriminale. /Insajderi.com