Performanca e Ava Max në “The Ellen Show”, që s’duhet humbur

Performanca e Ava Max  në “The Ellen Show”, që s’duhet humbur

Këngëtarja me origjinë shqiptare e njohur si Ava Max, emri i së cilës është Amanda Koçi, ka performuar mbrëmjen e kaluar në emisionin më të famshëm të momentit “The Ellen Show”.

Ajo këndoi hitin “Sweet but psycho”, me të cilin korri sukses të madh dhe arriti të bëhej akoma më e njohur.

Ava shpërtheu në skenën e “The Ellen Show” duke i dhënë atmosferë të madhe studios, që mund ta shihni në videon e mëposhtme.