Pizhamet e inspiruara nga seriali Friends

Pizhamet e inspiruara nga seriali Friends

 

Dimri po afron dhe mot i ftohtë do të thotë më shumë kohë të qëndrosh në shtëpi duke shikuar telenovelën tënde të preferuar televizive.

Nëse e doni serialin “Friends”, me siguri po planifikoni të shikoni përsëri gjatë sezonit të ftohtë, kështu që pse të mos jeni komod për maratonën tuaj me disa pizhame me temë nga seriali “Friends”.

E përsosur për miqtë më të mirë, Primark sapo ka lansuar dy grupe të reja pizhame që shfaqin bluza me markë Monica Gellar dhe Rachel Green.

Njëri lloj  vjen në të bardhë dhe lexon “Ajo është Rachel Green e imja” me shkronja të arta metalike ndërsa tjetra është e zezë dhe thotë “Ajo është Monica Geller e imja”./Insajderi.com