fbpx

Plas sherri – Baby G i nxjerr mesazhet dhe videon kompromentuese Rinës

Plas sherri – Baby G i nxjerr mesazhet dhe videon kompromentuese Rinës

Baby G dhe Rina Balaj nuk i kanë marrëdhëniet mirë me njëra-tjetrën, aq sa Rina mbrëmë në “Shiko kush luan”, gjatë një loje qëlloi foton e Baby G, duke e zgjedhur për e pyetjen se cili prej artistëve duhet të heqë dorë nga muzika.

Baby G ka reaguar sot me një postim në Instagram ku shfaq momentin kur Rina qëllon foton e saj dhe ka publikuar mesazhet me të.

“Mund të jetë dikush edhe armik edhe fans? me vjen keq pse e ke ul aq posht Onrecords asgje me shume! Nga ana ime ka vetem fakte dhe me sill xhinset e mia”, shkruan Baby G.