Plas sherri në mes Ivanka Trump dhe kunatës së saj: “Nuk do të…”

Plas sherri në mes Ivanka Trump dhe kunatës së saj: “Nuk do të…”

Karlie Kloss, kunata e Ivanka Trump ka zbuluar se ajo do të votojë kundër Donald në zgjedhjet e 2020-s.

Ajo zbuloi bindjet e saj politike gjatë një dalje publike, ku gjithashtu theksoi se është kundër presidentit Trump.

27-vjeçarja është e martuar me Joshua Kushner, ky i fundit është vëllai i Jared Kushner, bashkëshortit të Ivanka Trump.

Duket se marrëdhëniet mes tyre nuk janë aq të mira, pasi raportohet se Karlie ka munguar në shumë darka familjare.