Postimi i fundit i Rihanna-s një thumb për Donald Trump

Postimi i fundit i Rihanna-s një thumb për Donald Trump
Burimi i fotografisë: Et Online

Rihanna po feston fillimin e mandatit prezindecial të Joe Biden  dhe largimin e Trump nga Shtëpia e Bardhë, me një postim shumë interesant: duke hedhur mbeturinat jashtë, njofton Insajderi.

Vetëm pak orë pasi inaugurimit të Biden-it, këngëtarja publikoi një fotografi të shkrepur në fotosesinin për “Harper’s Bazaar”. Ajo shihet e veshur me një bluzë ku shkruan “Jepni fund racizmit me çdo kusht” teksa në duar mban qese plehrash.

“Jam këtu për të ndihmuar”, përshkoi ajo fotografinë e postuar dhe krahas saj ka shtuar edhe një hashtag “Ja dolëm mbanë Joe”. /Insajderi.com