Postoi foto nga kisha, fansat i kthehen Oriolës: Lejohet të hysh me atë lloj bluze?

Postoi foto nga kisha, fansat i kthehen Oriolës: Lejohet të hysh me atë lloj bluze?

Modeles shqiptare, Oriola Marashit, ia ‘thyen’ Instagramin dhe i postuan disa statuse me fjalor të papërshtatshëm, ku shkruanin se ajo pranonte oferta serioze.

Ajo ka reaguar pasi rikthej rrjetin e saj social ‘Instagram’.

“Oriola nuk ben seks me leke. Oriola nuk pret oferta. Oriola nuk ka dale nga binaret. Perkundrazi, jam shume e shendetshme menderisht. I vetmi njeri ketu qe ka probleme mendore eshte personi qe me ka hackuar Instagramin (te cilin une do ta ekspozoj shume shpejt), dhe “gazetaret” qe guxojne shkruajne lajme me tituj te tille vetem per clickbait pa menduar qe une kam ndjenja dhe kam edhe familje, dhe fjalet nuk te vrasin por te lendojne.
Kete moment (reagimin tim) duhet te kishit pritur per lajm, jo absurditetet qe shkruan qe me ka hackuar instagramin. Se nuk thone kot: Mund te largosh djalin nga fshati por jo fshatin nga djali.”- ka përfunduar ajo”, ka shkruar ajo.

Oriola arriti ta merrte sërish Instagramin dhe postoi një foto nga kisha të cilën e kishte realizuar pak më parë. Modelja tregoi se fjalët që u shkruan për të nuk janë të vërteta dhe kritikoi gazetarët për lajmet në portale.

Mes komenteve të shumta në këtë postim, ka rënë në sy komenti i një ndjekëse e cila e pyet Oriolën: “Ore 1 pytje kam .Lejohet te hysh ne kish me ate lloj bluze qe ka ajo?”.