Pozon thuajse krejtësisht e zhveshur – Tayna zbulon pse e bën këtë

Pozon thuajse krejtësisht e zhveshur – Tayna zbulon pse e bën këtë

Reperja e njohur Tayna vazhdon të jetë një nga emrat e shumë komentuar në mediat rozë.

Ajo së fundmi solli bashkëpunimin e saj më të ri me reperin Mozzik, këngën “Edhe ti” e cila është pritur tejet mirë nga masa.

Ndërkohë, Tayna, 23-vjeçare, po vazhdon të jetë shumë aktive edhe në rrjetet sociale, duke ndarë me fansat imazhe apo statuse të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, reperja nga Prizreni shkroi në Instagram disa fjalë, duke treguar se është tëra natyrale dhe nuk i pëlqen rrobat, përcjell Telegrafi.

“Jam krejt natyrale, dhe ohh jam po ashtu alergjike në rroba”, shkroi Tayna.

Me këtë, ajo sikur deshi të thotë se i pëlqen më shumë të shfaqet e ekspozuar, duke treguar trupin e saj në paraqitjet skenike.