Pranoi që është Gay, por kjo është deklarata e Marios kur u pyet nëse do martohej me amerikane apo shqiptare

Pranoi që është Gay, por kjo është deklarata e Marios kur u pyet nëse do martohej me amerikane apo shqiptare

Grimeri i yllit Kim Kardashian ditën e sotme ai pranoi se është një 37 vjeçar Gay.

Ai tha se më në fund ai po ndjehet i lirë, dhe se ai dhe të tjerët të këtij komuniteti nuk ndryshojnë aspak nga njerëzit e tjerë.

Mos e humbisni > Majku i thotë ‘vete motrën tënde’ një fansi i cili i shkruan një koment

Një vit më parë, Mario ishte i ftuar në emisionin “Xing me Ermali”, ku ishte Kejvina ajo e cila e pyeti rreth martesës.
Marto ti një ditë do të martohesh me amerikane apo shqiptare?, e pyeti Kejvina Kthella grimerin.

Me shqiptare nga Malësia. Nana jem ka qejf me qenë vajzë nga ndonjë katund i vogël, një vajzë e mirë”, ishte përgjigja e Marios./GazetaBlic