Prezantuesi rrëfen jetën e vështirë para famës: “Nuk kisha kushte, jetova te Ledri”

Prezantuesi rrëfen jetën e vështirë para famës: “Nuk kisha kushte, jetova te Ledri”

Prezantuesi i njohur shqiptar, Labinot Gashi, rrëfeu jetën e vështirë para se të arrite famën dhe dashurinë e publikut që ka sot, njofton Insajderi.

I ardhur nga qyteti i Pejës, Labi në një intervistë për “Prive”, u shpreh se jetesa e tij prej shpërnguljes në Prishtinë ka filluar me qera.

Ai tha se jeta në banesën me qera ishte e vështirë dhe me shumë shpenzime.

Ai u shpreh se me vështirësi të kushteve nuk mund të merrte diçka më mirë për të jetuar, dhe ai zbuloi se kush ia ka hapur dyert e shtëpisë.

Ishte Xheraldina Vula, një prej prezantueseve shumë të njohura, në ato kohë tha se e kishte ftuar për ta mbajtur në shtëpi dhe për të marrë kujdesin ndaj tij.

“Jam shumë falënderuese, ajo ka ndarë gjithqka mes meje dhe Ledrit”, u shpreh Labi.

Ai tutje tha se ka jetuar diku shtatë ose tetë muaj në shtëpina e familjes Vula, dhe rrëfeu se si kanë kaluar aq mirë me Ledrin, duke mos ndjerë kurrë mungesë respekti dhe mirësie.

Labi sot është në majat e suksesit në udhëheqjen e emisionit të tij, “Një kafe me Labin”, i cili transmetohet çdo të diel, me një shikueshmëri mjaft të lartë /Insajderi.com