Prezantuesja e njohur martohet fshehtë në Marok, zbulon pamje nga dasma

Prezantuesja e njohur martohet fshehtë në Marok, zbulon pamje nga dasma

Klea Huta dhe Elgit Doda janë martuar dje fshehtë në Marok, çka kanë befasuar të gjithë me këtë veprim.

Prezantuesja e njohur tashmë ka ndarë pamje të reja nga ceremonia e mbrëmshme, ndërsa ia kushtuar edhe disa fjalë bashkëshortit.

“Që e vogël kam ëndërruar për ty!

Që e vogël doja dikë si ti kur të isha e madhe!

Kemi kaluar ditë të mira e jo të mira, por gjithmonë të kam patur pranë e kam qenë pranë teje. Në të mirë e në të keq.

Kur flas për ne edhe ndonjë lot gëzimi mi njom faqet. Të dashuroj bashkëshorti im.

Zoti na bekoftë dhe syri i keq mos na paftë”. /Insajderi.com