Princ Harry dhe Meghan Markle dhanë një lajm të mrekullueshëm këtë Shën Valentin

Princ Harry dhe Meghan Markle dhanë një lajm të mrekullueshëm këtë Shën Valentin

Princ Harry dhe Meghan Markle janë në pritje të ëmbël, njofton Insajderi.

Çifti po përgatitën të mirëpresin në jetë një motër ose vëlla për djalin e madh të familjes, Archie Mountbatten-Windsor i cili mbushi një vjet majin që lamë pas.

Lajmin e bukur e konfirmoi një zëdhënës për çiftin, “Mund të konfirmojmë se Archie do të bëhet një vëlla i madh. Duka dhe Dukesha e Sussex janë shumë të lumtur që presin fëmijën e tyre të dytë”.

Në nëntor, Meghan zbuloi se kishte pësuar një abort korrikun e kaluar, duke shkruar në një artikull se ishte “një hidhërim pothuajse i padurueshëm”.

“Unë e dija, ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parëlindur, se po humbja të dytin”, tha Meghan në një shkrim për Neë York Times.

Çifti u largua nga rolet e tyre si mbretër në detyrë në mars të vitit 2020 dhe tani jetojnë në Kaliforni./Insajderi.com