Pritja mori fund! Ledri Vula konfirmon lidhjen e dashurisë

Pritja mori fund! Ledri Vula konfirmon lidhjen e dashurisë

Ka një kohë prej kur kanë dalë lajme se Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë në një lidhje dashurie.

Foto të tyre bashkë kanë qarkulluar mirëpo është hera e parë që Ledri publikon në Instagram një foto të plotëme të, kështu duke ia shprehur dashurinë edhe publikisht.

View this post on Instagram

💞

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Më shumë detaje sjell emsioni i fundit në Review