“Pse i mban këmbët hapur në çdo foto?”- Ilda Bejleri befason me përgjigjjen

“Pse i mban këmbët hapur në çdo foto?”- Ilda Bejleri befason me përgjigjjen

Moderatorja e sportit Ilda Bejleri është gjithnjë në qendër të vëmendjes me postimet e saj provokuese, ku në një pjesë të mirë të tyre shihet gjithnjë me këmbë të hapura. Së fundmi, një ndjekës nuk ka ngurruar ta pyesë për këtë pozë.

“Pse i mban këmbët hapur në çdo foto që poston?“-i ka shkruar ai, i cili ka marrë një përgjigje që s’mund t’i vinte veçse nga një moderatore sportive. “T’ia bëjmë dhe CR7-ës këtë pyetje?”– i është kthyer Ilda.