Pse u prishen Eneda Tarifa dhe Fifi- Review iu sjell detaje

Pse u prishen Eneda Tarifa dhe Fifi- Review iu sjell detaje

Edhe pse është festival që duhet të bashkoj, edicioni i fundit I Këngës Magjikë bëri të kundërtën.

Eneda Tarifa dhe Fifi I kanë prishur marrëdhëniet menjëherë pas mbarimit të këtij festivali.

Kur Tarifa ‘rrëmbeu’ çmimin e parë, publiku brohoriste emrin e Fifit, gjë që shkaktoi polemika në skenë.

Cilat kanë qenë me të vërtetë arsyet e prishjes së tyre?- Këto mund t’I ndiqni duke parë emisionin Review…

Review me Ermal Fejzullahun

Review me Ermal Fejzullahun

Gepostet von Review am Samstag, 14. Dezember 2019