Pse u zhduk Loredana nga rrjeti social Instagram?

Pse u zhduk Loredana nga rrjeti social Instagram?

Reperja Loredana u zhduk nga platforma e mediave sociale pa njoftim paraprak. Arsyeja për këtë mund të jetë procedimi ligjor kundër saj, njofton Insajderi.

Ndodh përsëri dhe përsëri që të famshmit të fshijnë llogarinë e tyre në Insta ose të gjitha postimet në të në mënyrë që të gjenerojnë vëmendje – të cilën në fund të fundit mund ta përdorin për të njoftuar lajme të mëdha. Aktorja hollivudiane Blake Lively tashmë e ka bërë këtë marifet të mediave sociale dy herë: të dy herë për të promovuar filma të rinj.

Lori publikoi albumin e saj të fundit rreth një vit më parë. Është mjaft e mundur që ajo së shpejti do të lansojë materiale të reja.

Edhe pse reperja ka fshirë llogarinë e saj personale, ajo është akoma aktive në atë të vajzës së saj të vogël Hana. Kështu që ajo postoi një foto të enjten – të njëjtën ditë ajo çaktivizoi llogarinë e saj.

View this post on Instagram

☘️

A post shared by Hana Aliu (@hanaaliu) on

Pastaj tregon veten në një dritë krejtësisht të ndryshme nga sa jemi mësuar ta shohim. Në vend të grimit të rëndë, veshjeve të modës së lartë dhe një pamje serioze, ajo shfaqet pothuajse pa make-up dhe e qeshur me Hanën të shtrirë në bar.

Do të ishte e mundur që Loredana tani të tregonte veten nga një anë më e thjesht dhe ta linte imazhin e saj të zakonshëm të pushonte për një kohë. Përballë skandalit të mashtrimit, ajo u kritikua ashpër për stilin e saj të jetës, ndërsa Petra Z. ka probleme financiare. /Insajderi.com