Publikohen pamje nga festa e beqarisë së ‘Pajtesës’

Publikohen pamje nga festa e beqarisë së ‘Pajtesës’

U bë e njohur për publikun pasi mori rolin e një nuseje në serialin ‘Çka ka Shpija’, dhe tani Fiona Gllavica numëron mijëra fansa.

Ajo ka bërë të ditur se përpos punës profesionale ajo ka marrë edhe një drejtim në jetën e saj duke i dhënë kështu fund beqarisë me datë 12 korrik.

Mbrëmjen e djeshme ka festuar me shoqet e saj dhe disa nga pamjet nga festa e beqarisë i ka ndarë edhe me ndjekësit e saj.