Ylli i muzikës pop, Rita Ora para disa ditësh konfirmoi që ka filluar një lidhje dashurie me regjisorin, Taika Waititi.

Publikohen pamjet – Puthje dhe përqafime mes treshes hollivudiane

Publikohen pamjet – Puthje dhe përqafime mes treshes hollivudiane

Ylli i muzikës pop, Rita Ora para disa ditësh konfirmoi që ka filluar një lidhje dashurie me regjisorin, Taika Waititi.
Lidhjet që ka pasur artistja gjithmonë kanë qenë të përfolura nga mediat, por kjo e fundit duket të jetë shumë më ndryshe pasi është ‘Poliamore’.
Së fundi janë publikuar disa fotografi ku Rita shfaqet me Taikan dhe në mesin e dyshes është edhe një person tjetër. Bëhet fjalë për aktoren, Tessa Thompson.
Treshja janë kapur nga një kameraman teksa përqafohen dhe shkëmbejnë puthje në ballkonin e shtëpisë së regjisorit, që duket se pas një nate të kaluar së bashku e vazhduan ndejën edhe në mëngjes.
Rita kohë më parë ka bërë të ditur se është e tërhequr seksualisht nga meshkuj dhe nga femrat, njashtu dhe aktorja Thompson, por nuk kishte pranuar ta identifikojë veten si biseksuale./Insajderi.com