Publikohet bashkëpunimi i Luanës me Faydee “Yalla Habibi”

Publikohet bashkëpunimi i Luanës me Faydee “Yalla Habibi”

Ka kohë që u komentua gjatë bashkëpunimi i mes artistëve. Luana dhe këngëtari me famë botërore Faydee, ishin në qendër të vemendjes edhe sa ishin duke i bërë xhirimet.

Ata pak më parë publikuan bashkëpunimin e tyre që titullohet  “Yalla Habibi”, shkruan Insajderi.

Këngën e shoqërojnë tingujt ritmik që pritet të jetë një hit veror.