Publikohet bashkëpunimi i Mozzik me Unikatilin

Publikohet bashkëpunimi i Mozzik me Unikatilin

Reperet Mozzik dhe Unikatil së fundmi kanë lansuar këngën e tyre “Shqiptar”.

Kënga është realizuar nga producentët Macloud dhe Miksu, ndërsa tekstin si zakonisht e kanë shkruar vet dy protagonistët

Lajmin e kishte bërë të ditur Gramoz Aliu duke i befasuar të gjithë se po sillte duet me një prej ikonave të hip-hopit shqiptar, Viktor Palokajn.

Në njoftimin e tij, Mozzik thoshte se kjo ishte një ëndërr e bërë realitet, ndërsa tashmë projekti është shpalosur para fansave, por vetëm në versionin audio.