Publikohet bashkëpunimi muzikor mes artistëve të famshëm botëror

Publikohet bashkëpunimi muzikor mes artistëve të famshëm botëror

Artistët e famshëm ndërkombëtarë  të cilët i përkasin zhanreve të ndryshme muzikore kanë publikuar  projektin më të ri muzikor.

“Taki Taki”, mban titullin kënga e re e DJ Snake, Selena Gomez, Ozuna dhe Cardi B, të cilën e kanë lansuar vetëm audio.

Vetëm pak orë pas publikimit, kënga ka arritur të kap gjysmë milionë shikime në kanalin “YouTube”, gjë që tregon se kjo këngë po pëlqehet tej mase nga publiku/Insajderi.com