Publikohet foto e parë e Diellzës me foshnjën e saj

Publikohet foto e parë e Diellzës me foshnjën e saj

Diellza Kolgeci sot fitoi epitetin nënë.

Diellza Kolgeci dhe Fisnik Rugova janë bërë prindër të një vajze

Çifti kanë vendosur që vogëlushen ta pagëzojnë me emrin Helena, ndërsa padyshim që janë shumë të lumtur që fituan epitetin prind.

“RTV21” ka publikuar një fotografi, në të cilën shihet Diellza me vajzën në krahë, ku shihet lumturia në sytë e saj.

Partneri i saj, Fisniku, përmes një postimi në rrjete sociale, ka shprehur emocionet e para si baba.