Publikohet fotografia e parë e vajzës së Granit Xhakës

Publikohet fotografia e parë e vajzës së Granit Xhakës

Një muaj më parë, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, u bënë prindër të një vajze, emri të cilës është Ayana.

 

Çifti i popullarizuar kohë pas kohe kanë ndarë imazhe me fansat e tyre, që nga shtatzënia deri në ardhjen në jetë të vajzës.

Por së fundmi ka qenë Leonita, e cila ka ndarë me fansat një fotogrfuar.

‘Our Babyangel”, ka shkruar ajo duke e shoqëruar me këtë fotografi të Ayanas të vajzës së vogël.