Është publikuar kënga e re e këngëtares shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha.

Publikohet kënga e re e Bebe Rexhës

Publikohet kënga e re e Bebe Rexhës

Është publikuar kënga e re e këngëtares shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha.

“Home” titullohet kënga të cilën ajo e solli në bashkëpunim me Machine Gun Kelly dhe X Ambassadors.

Kënga e re është pjesë e filmit të yllit Will Smith, “Bright” që do të publikohet në dhjetor.