Publikohet kënga e re e Loredanës “Tut mir nicht leid”

Publikohet kënga e re e Loredanës “Tut mir nicht leid”

Këngëtarja shqiptare Loredana Zefi arrin të mbajë vëmendjen e mediave gjatë gjithë kohës, si me skandale e thashetheme të jetës private, por edhe me projektet e shumta që publikon vazhdimisht.

Pak kohë më parë, gjatë vizitës në Kosovë, u konfirmua që reperja ishte parë bashkë me Mozzzik, me të cilin edhe ka një vajzë, njofton Insajderi.

Tani Loredana ka sjellë një këngë të re, që titullohet “Tut mir nicht leid”, e cila flet për një lidhje obsesive, ku karakteri kryesor është lodhur nga të gjitha peripetitë dhe nuk i vjen keq pse nuk e fal ish partnerin e saj./Insajderi.com