Publikohet pjesa që Luana fshiu nga videoklipi i ri

Publikohet pjesa që Luana fshiu nga videoklipi i ri

Pak ditë më parë Luana Vjollca publikoi videoklipin e saj më të ri me titull “Sonte” në bashkëpunim me Ramadan Krasniqin. Kënga u pëlqye shumë dhe ka arritur 1 milion shikime në Youtube.

Mirëpo një skenë nga videoklipi Luana e ka fshirë dhe këtë e bëri të ditur vetë.

Këngëtarja ka postuar në Instagram një video ku shfaqet e veshur me fustanin me tyl teksa prapa saj qëndrojnë balerinat me gota në duar.

“Skena që nuk doli në klip”, shkruan Luana në videon e postuar ku shfaqet paksa e tensionuar pasi siç duket skena nuk i ka pëlqyer shumë.

View this post on Instagram

Pjesa qe sdoli ne kenge?

A post shared by •luana••vjollca• (@luana_marisa__) on