Publikohet ‘Servile’ nga Bruno, Cozman dhe Onat

Publikohet ‘Servile’ nga Bruno, Cozman dhe Onat

Është publikuar projekti më i ri në bashkëpunim me ThreeDots, Cozman dhe Onat.

‘Servile’ titullohet kënga nga Bruno,Cozman dhe Onat e realizuar nga kompozitori i madh, Flori Mumajesi.

Teksti i kësaj kënge është punuar nga Threedots dhe Babastars dhe video nga Max Production. ‘Servile’ flet për një vajzë, e cila nuk dihet kush është.